User points Nodes and Comments (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: content
fi: sisältö

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Comments
fi: Kommentit

en: Enabled by default
fi: Käytössä oletusarvoisesti

en: Track page visits
fi: Seuraa sivujen lukemista

en: All content
fi: Kaikki sisältö

en: Content revisions
fi: Sisältöversiot
