User points Nodes and Comments (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: content
hu: tartalom

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Userpoints
hu: Felhasználói pontok

en: Enabled by default
hu: Alapértelmezés szerint engedélyezett

en: Track page visits
hu: Oldallátogatások követése

en: All content
hu: Minden tartalom

en: Content revisions
hu: Tartalom változatai
