User points Nodes and Comments (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: content
it: contenuto

en: Enabled
it: Attivato

en: Comments
it: Commenti

en: Enabled by default
it: Abilitato per default

en: Track page visits
it: Traccia le visite alle pagine

en: All content
it: Tutti i contenuti

en: Content revisions
it: Revisioni dei contenuti
