User points Nodes and Comments (7.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Content
jv: Konten

en: content
jv: kontén

en: Enabled
jv: Urip

en: Comments
jv: Komèntar

en: Track page visits
jv: Nglacak kaca kedhayohan
