User points Nodes and Comments (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: content
nl: inhoud

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Comments
nl: Reacties

en: Enabled by default
nl: Standaard ingeschakeld

en: Track page visits
nl: Paginabezoeken bekijken

en: All content
nl: Alle inhoud

en: Content revisions
nl: Inhoudsrevisies
