User points Nodes and Comments (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: content
pl: zawartość

en: Enabled
pl: Włączone

en: Comments
pl: Komentarze

en: Enabled by default
pl: Domyślnie włączone

en: Track page visits
pl: Śledź odsłony

en: All content
pl: Wszystkie treści

en: Content revisions
pl: Wersja treści
