User points Nodes and Comments (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: content
tr: içerik

en: Enabled
tr: Etkin

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Userpoints
tr: Kullanıcı puanları

en: Track page visits
tr: Sayfa ziyaretlerini takip et

en: All content
tr: Tüm içerikler

en: Content revisions
tr: İçerik sürümleri
