User points Nodes and Comments (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: content
vi: nội dung

en: Enabled
vi: Bật

en: Comments
vi: Bình luận

en: Enabled by default
vi: Bật theo mặc định

en: Track page visits
vi: Theo dõi lượt truy cập trang

en: Content revisions
vi: Phiên bản của nội dung
