User points Nodes and Comments (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: content
eu: edukia

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Userpoints
eu: Erabiltzailearen puntuak

en: Track page visits
eu: Orri bisiten pista jarraitu
