User points Nodes and Comments (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: content
fa: محتوا

en: Enabled
fa: فعال

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Userpoints
fa: امتیازات کاربر

en: Track page visits
fa: پیگیری بازدیدهای صفحه

en: All content
fa: تمامی محتوا

en: Added %title.
fa: افزودن %title.

en: Commented on %title.
fa: ارسال دیدگاه در %title.
