User points Nodes and Comments (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: content
fr: contenu

en: Enabled
fr: Activé

en: Comments
fr: Commentaires

en: Userpoints
fr: Points utilisateurs

en: Enabled by default
fr: Activé par défaut

en: Track page visits
fr: Suivre les visites des pages

en: All content
fr: Tout le contenu

en: Content revisions
fr: Versions de contenu
