User points Nodes and Comments (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Content
gl: Contido

en: content
gl: contido

en: Enabled
gl: Activado

en: Comments
gl: Comentarios

en: Userpoints
gl: Puntos de usuario

en: Enabled by default
gl: Activado de forma prestablecida

en: Track page visits
gl: Facer seguimento das visitas da páxina

en: Content revisions
gl: Revisións de contido
