User points Nodes and Comments (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Content
he: תוכן

en: content
he: תוכן

en: Enabled
he: מופעל

en: Comments
he: תגובות

en: Track page visits
he: מעקב עמודים שנצפו

en: All content
he: כל התכנים

en: Content revisions
he: מהדורות תוכן
