User points Nodes and Comments (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: content
hi: अंतर्वस्तु

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: All content
hi: सभी सामग्री
