User points Nodes and Comments (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Content
id: Konten

en: content
id: konten

en: Enabled
id: Aktif

en: Comments
id: Komentar

en: Track page visits
id: Telusuri kunjungan halaman

en: All content
id: Semua isi

en: Content revisions
id: Revisi konten

en: A user visited %title.
id: Seorang pengguna mengunjungi %title.
