User points Nodes and Comments (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: content
km: មាតិកា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Track page visits
km: តាមដាន​ការ​ទស្សនា​ទំព័រ
