User points Nodes and Comments (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Content
no: Innhold

en: content
no: innhold

en: Enabled
no: Aktivert

en: Comments
no: Kommentarer

en: Track page visits
no: Spor sidebesøk

en: All content
no: Alt innhold

en: Content revisions
no: Tidligere versjoner
