User points Nodes and Comments (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: content
pt: conteúdos

en: Enabled
pt: Ativado

en: Comments
pt: Comentários

en: Enabled by default
pt: Ativado por predefinição

en: Track page visits
pt: Monitorizar visitas à página

en: All content
pt: Todo o conteúdo

en: Content revisions
pt: Revisões de conteúdo
