User points Nodes and Comments (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: content
ro: conţinut

en: Enabled
ro: Activat

en: Comments
ro: Comentarii

en: Track page visits
ro: Urmăreşte vizite pagini

en: All content
ro: Tot conținutul

en: Content revisions
ro: Revizii conținut
