User points Nodes and Comments (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: content
sk: obsah

en: Enabled
sk: Povolené

en: Comments
sk: Komentáre

en: Track page visits
sk: Sledovať návštevy stránok

en: All content
sk: Všetok obsah
