User points Nodes and Comments (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: content
sl: vsebine

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Comments
sl: Komentarji

en: Track page visits
sl: sledi obiskom strani
