User points Nodes and Comments (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: content
sq: përmbajtja

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Comments
sq: Komente

en: Track page visits
sq: Ndiq vizitat e faqes
