User points Nodes and Comments (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: content
ar: المحتوى

en: Enabled
ar: مفعل

en: Comments
ar: التعليقات

en: Track page visits
ar: تابع زيارات الصفحات

en: Content revisions
ar: مراجعات المحتوى
