Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: content
af: inhoud

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Category
af: Kategorie

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: User
af: Gebruiker

en: Options
af: Opsies

en: Node
af: Mode

en: Users
af: Gebruikers
