Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: content
ar: المحتوى

en: Enabled
ar: مُفَعَّل

en: Category
ar: التصنيف

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Timestamp
ar: الختم الزمني

en: User
ar: المستخدم

en: Options
ar: الخيارات

en: Node
ar: العقد

en: Users
ar: المستخدمين
