Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: content
ast: conteníu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Category
ast: Categoría

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: User
ast: Usuariu

en: Options
ast: Opciones

en: Node
ast: Noyu

en: Users
ast: Usuarios
