Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: content
bg: съдържание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Category
bg: Категория

en: Node ID
bg: Номер

en: Timestamp
bg: Дата

en: User
bg: Потребител

en: Options
bg: Опции

en: Points
bg: Точки

en: Users
bg: Потребители
