Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: content
bn: কন্টেন্ট

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Category
bn: বিভাগ

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
