Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: content
bs: sadržaj

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Category
bs: Kategorija

en: Node ID
bs: Nod ID

en: User
bs: Korisnik

en: Options
bs: Opcije

en: Node
bs: Nod

en: Users
bs: Korisnici
