Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: content
ca: contingut

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Category
ca: Categoria

en: Node ID
ca: ID del node

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: User
ca: Usuari

en: Options
ca: Opcions

en: Users
ca: Usuaris

en: Denied
ca: Denegat

en: Enabled by default
ca: Habilitat de forma predeterminada
