Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: content
cs: obsah

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Category
cs: Kategorie

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: User
cs: Uživatel

en: Options
cs: Možnosti

en: Node
cs: Uzly

en: Users
cs: Uživatelé

en: Enabled by default
cs: Standardně zapnuto
