Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: content
cy: cynnwys

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Category
cy: Categori

en: Node ID
cy: ID Nod

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Node
cy: Nod

en: Users
cy: Defnyddwyr
