Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: content
da: indhold

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Category
da: Kategori

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: User
da: Bruger

en: Options
da: Valg

en: Node
da: Indholdselement

en: Points
da: Point

en: Users
da: Brugere

en: Denied
da: Nægtet

en: Enabled by default
da: Aktiveret som standard

en: Content access
da: Indholdsadgang
