Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: content
de: Inhalt

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Category
de: Kategorie

en: Node ID
de: Beitrags-ID

en: Timestamp
de: Zeitstempel

en: User
de: Benutzer

en: Options
de: Optionen

en: Points
de: Punkte

en: Users
de: Benutzer

en: Denied
de: Verweigert

en: Default Category
de: Standard-Kategorie

en: Enabled by default
de: Standardmäßig aktiviert
