Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: content
dz: ནང་དོན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་
