Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: content
el: ύλη

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Category
el: Κατηγορία

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Timestamp
el: Ημερομηνία

en: User
el: Χρήστης

en: Options
el: Επιλογές

en: Node
el: Κόμβος

en: Users
el: Χρήστες

en: Enabled by default
el: Ενεργοποιημένο από προεπιλογή
