Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: content
eo: enhavo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Category
eo: Kategorio

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: User
eo: Uzanto

en: Node
eo: Nodo

en: Users
eo: Uzantoj
