Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: content
et: sisu

en: Enabled
et: Lubatud

en: Category
et: Kategooria

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: User
et: Kasutaja

en: Options
et: Valikud

en: Node
et: Postitus

en: Users
et: Kasutajad
