Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: content
eu: edukia

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Category
eu: Kategoria

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Node
eu: Nodoa

en: Users
eu: Erabiltzaileak
