Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: content
fa: محتوا

en: Enabled
fa: فعال شده

en: Category
fa: دسته

en: Timestamp
fa: برچسب زمانی

en: User
fa: کاربر

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Node
fa: گره

en: Users
fa: کاربران
