Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: content
fi: sisältö

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Category
fi: Kategoria

en: Node ID
fi: Solmun ID

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: User
fi: Käyttäjä

en: Options
fi: Valinnat

en: Node
fi: Solmu

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Enabled by default
fi: Käytössä oletusarvoisesti
