Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: content
fr: contenu

en: Enabled
fr: Activé

en: Category
fr: Catégorie

en: Node ID
fr: Identifiant (ID) du nœud

en: Timestamp
fr: Horodatage

en: User
fr: Utilisateur

en: Node
fr: Nœud

en: Users
fr: Utilisateurs

en: !Points
fr: !points

en: Enabled by default
fr: Activé par défaut

en: Content access
fr: Accès au contenu
