Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: content
gl: contido

en: Enabled
gl: Activado

en: Category
gl: Categoría

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: User
gl: Usuario/a

en: Node
gl: Nodo

en: Users
gl: Usuarios
