Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: content
he: תוכן

en: Enabled
he: זמין

en: Category
he: סיווג

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: User
he: משתמש

en: Options
he: אפשרויות

en: Node
he: פריט תוכן

en: Users
he: חברי האתר
