Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: content
hi: अंतर्वस्तु

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Category
hi: वर्ग

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Node
hi: नोड

en: Users
hi: प्रयोक्ता
