Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: content
hr: sadržaj

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Category
hr: Kategorija

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: User
hr: Korisnik

en: Options
hr: Opcije

en: Users
hr: Korisnici
