Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: content
hu: tartalom

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Category
hu: Kategória

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: User
hu: Felhasználó

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Node
hu: Tartalom

en: Points
hu: Pontok

en: Users
hu: Felhasználók

en: Userpoints
hu: Felhasználói pontok

en: Default Category
hu: Alapértelmezés szerinti kategória

en: Enabled by default
hu: Alapértelmezés szerint engedélyezett

en: Content access
hu: Tartalom elérés
