Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: content
it: contenuto

en: Enabled
it: Attivato

en: Category
it: Categoria

en: Node ID
it: ID del nodo

en: User
it: Utente

en: Options
it: Opzioni

en: Node
it: Nodo

en: Users
it: Utenti

en: Denied
it: Negato

en: Enabled by default
it: Abilitato per default

en: Content access
it: Accesso ai contenuti
