Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: content
ja: コンテンツ

en: Enabled
ja: 有効

en: Category
ja: カテゴリー

en: Node ID
ja: ノードID

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: User
ja: ユーザー

en: Options
ja: オプション

en: Node
ja: ノード

en: Points
ja: ポイント

en: Users
ja: ユーザー

en: Userpoints
ja: ポイント

en: Default Category
ja: デフォルトのカテゴリー
