Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: content
jv: konten

en: Enabled
jv: Urip

en: Category
jv: Kategori

en: User
jv: Panganggo

en: Options
jv: opsi

en: Users
jv: Panganggo
